Astăzi, în jurul orelor 17.30, o fată da 20 ani, din satul Nisipari, județul Constanța, a condus un autoturism pe DN 22 C, dinspre Constanţa către Medgidia. Ajungând la Km 33 + 400 metri, din cauza neatenţiei în conducere şi a vitezei excesive a pierdut controlul direcţiei către partea stângă a sensului de mers, a părăsit partea carosabilă şi a intrat în coliziune lateral stânga cu un copac. În urma accidentului a rezultat decesul la faţa locului a lui șoferiției și a unui bărbat de 25 ani, tot din satul Nisipari, pasager dreapta faţă, precum şi vătămarea corporală uşoară a unui bărbat, de 24 ani, de asemenea din Nisipari, pasager pe bancheta din spate în autoturism
Related Posts
Categories EvenimentePosted on
Rezultate false pentru teste PCR, vandute pe internet. Care era pretul cerut
Un bucurestean care vindea rapoarte de analiza pentru teste PCR, pentru depistarea SARS-CoV-2, negative a fost retinut ...
Categories EvenimentePosted on
Nava Flaminia a trecut de Gibraltar. Cap compas: portul Constanța
Nava Flaminia despre care ziarultimpul.ro a relatat în mai multe rânduri, se îndreaptă spre România.
Directorul Autorității Navale Române, Andrian Mihei, a precizat că vaporul a trecut de strâmtoarea Gibraltar.
Reamintim însă că este posibil va nav...