Emil Boc despre românii care se intorc din Japonia: Nu se pot face acte de caritate pe bani publici
Emil Boc despre românii care se intorc din Japonia: Nu se pot face acte de caritate pe bani publici
Repatrierea cetăţenilor români din Japonia este plătită doar 50% de statul român, restul de 1.000 de euro urmând să fie achitat de cei care se întorc în țară.
Întrebat de jurnalişt...