Franța: Un tânăr înarmat cu săbii a luat ostatici 20 de copii de grădiniţă
Franța: Un tânăr înarmat cu săbii a luat ostatici 20 de copii de grădiniţă
Douăzeci de copii de la o grădiniță din Besancon (Franța) au fost luați ostatici de un tânăr de 17 ani înarmat cu două săbii, relatează Realitatea TV.
La scurt timp, 14 copii au fost eliberați, iar g...