Categories Explicit, La ziPosted on

În România se moare degeaba

În România se moare degeaba Sistemul medical omoară cu zile 60.000 de oameni pe an Foto / Agerpres „Nu ne-am născut în locul potrivit” este refrenul unei melodii românești de succes. Așa ar spune, dacă ar putea, și cei peste 60.000 de români omorâți cu zile, în fiecare an, de ...