Guvernul își asumă azi răspunderea pe legile salarizării
Guvernul își asumă azi răspunderea pe legile salarizării
Guvernul urmează să-și asume azi răspunderea pe legile salarizării bugetarilor care vor primi și în 2011 remunerații mai mici decât în prima parte a acestui an, relatează Realitatea TV.
Este vorba despre legea-cadru și ce...